Dulap de congelare șocPrimax BT-R051 Top Line Gastronomy este destinat restaurantelor, hotelurilor și unităților HoReCa. Capacitatea de până la 5 GN1/1 sau tăvi 600x400 mm transformă acest model într-o soluție versatilă pentru bucătăriile profesionale. Ecranul tactil de 5", Wi‑Fi, Bluetooth și cele 40 de programe personalizabile permit automatizarea proceselor de producție. Echipamentul este potrivit pentru carne, pește, legume, deserturi și semipreparate. Utilizarea lui contribuie la respectarea standardelor de siguranță și la o organizare mai eficientă a bucătăriei.
| Default | |
| Характеристики | răcire rapidă (modurile SOFT și HARD), congelare rapidă (modurile SOFT și HARD), decongelare manuală. 40 de programe personalizate: decongelare, igienizare pentru pește, întărirea înghețatei și 6 rețete presetate: carne roșie, carne albă, fructe de mare, budincă, lasagna, legume |
| Specificații | |
| Agent frigorific | R290 |
| Capacitate | 5 x GN1/1, 5 х 600х400 mm |
| Clasa de climă | 5 |
| Frecvența | 50 Hz |
| Izolație | 60 mm |
| Mărimi | 820x825x790 mm |
| Producător | Primax |
| Productivitate | la +3°C: 18 kg; la -18°C: 12 kg |
| Putere | 1,373 kW |
| Răcire | ventilatoare de înaltă presiune |
| Țara de origine | Italia |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de control | electronic, cu comandă tactilă |
| Echipare | sondă tip conică |
| Material | oțel inoxidabil AISI 304 cu finisaj exterior Scotch-Brite |
Etichete: Primax, шкаф шоковой заморозки, шоковая заморозка, Dulap de congelare șoc, congelare rapidă, HoReCa, BT-R051, BC_BT_5T_001, 5 x GN1/1, 5 х 600х400 мм, R290, умное охлаждение, control inteligent




