Primax BT-R031 Top Line Gastronomy este un Dulap de congelare șoc inteligent, de nouă generație, pentru restaurante și gastronomie. Modelul este echipat cu ecran tactil de 5", conectivitate Wi‑Fi și Bluetooth, precum și cu posibilitatea de control prin aplicație. Sunt disponibile programe personalizabile, funcție de decongelare, ciclu de igienizare pentru pește și programe dedicate pentru înghețată. Echipamentul susține răcire rapidă și congelare rapidă în modurile SOFT și HARD. Este o soluție eficientă pentru automatizarea proceselor din bucătăriile profesionale și pentru menținerea constantă a calității produselor.
| Default | |
| Характеристики | răcire rapidă (modurile SOFT și HARD), congelare rapidă (modurile SOFT și HARD), decongelare manuală. 40 de programe personalizate: decongelare, igienizare pentru pește, întărirea înghețatei și 6 rețete presetate: carne roșie, carne albă, fructe de mare, budincă, lasagna, legume |
| Specificații | |
| Agent frigorific | R290 |
| Capacitate | 3 x GN1/1 |
| Clasa de climă | 5 |
| Frecvența | 50 Hz |
| Izolație | 60 mm |
| Mărimi | 620x670x670 mm |
| Producător | Primax |
| Productivitate | la +3°C: 12 kg; la -18°C: 8 kg |
| Putere | 0,504 kW |
| Răcire | ventilatoare de înaltă presiune |
| Țara de origine | Italia |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de control | electronic, cu comandă tactilă |
| Echipare | sondă tip conică |
| Material | oțel inoxidabil AISI 304 cu finisaj exterior Scotch-Brite |
Etichete: Primax, шкаф шоковой заморозки, шоковая заморозка, Dulap de congelare șoc, congelare rapidă, HoReCa, BT-R031, BC_BT_3T_001, 3 x GN1/1, R290, умное охлаждение, control inteligent




