0,00MDL
În Stoc
Frigider back bar Cold Era CL220BCKB SL — Cold Era CL220BCKB SL este un frigider back bar profesional pentru racirea bauturilor si organizarea zonei de bar HoReCa.
Echipamentul Cold Era este potrivit pentru utilizare profesională în magazine, cafenele, restaurante și alte proiecte HoReCa.
| Specificații | |
| Agent frigorific | R600a |
| Dimensiuni exterioare | 888x504x861 mm |
| Intervalul de temperatură | 0 / +10 °C |
| Producător | Cold-Era |
| Tip de control | electronic |
| Вес брутто | 66 kg |
| Вес нетто | 61 kg |
| Назначение | răcirea băuturilor și zona din spatele barului |
| Объем брутто | 218 l |
| Полезный объем | 193 l |
| Полки | 2 |
| Material | Embossed aluminium |
Etichete: Cold Era, CL220BCKB SL, CE220, барный холодильник, frigider back-bar, охлаждения напитков и back bar зоны




