0,00MDL
solicită stoc +37322999031
Atracția oricărui eveniment – fructe proaspete și ciocolată fină topită. Acest desert interesant va topi inimile oaspeților dumneavoastră.
| Specificații | |
| Capacitate | 2,5 kg |
| Frecvența | 50 Hz |
| Greutate | 8,3 kg |
| Intervalul de temperatură | până la 68 °C |
| Mărimi | 330 х 330 х 480 mm |
| Producător | Bartscher, Germania |
| Putere | 0,325 kW |
| Tensiune | 230 V |
| Material | Oțel inoxidabil |
Etichete: Fântână de ciocolată SB 325-1, 900007, Bartscher, SB 325-1, Cascade de ciocolată, шоколад, фонтан, десерт, кейтеринг




