0,00MDL
solicită stoc +37322999031
| Specificații | |
| Frecvența | 50-60 Hz |
| Greutate | 7,2 kg |
| Înălţime | paharelor – 10 cm |
| Intervalul de temperatură | Reglare continuă, de la 30 °C până la max. 85 °C |
| Mărimi | 288 х 420 х 465 mm |
| Producător | Bartscher, Germania |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de control | Electronic, mâner |
| Volum | 5 l |
| Destinația | Încălzirea și menținerea la cald a ciocolatei calde |
| Material | plastic, policarbonat, oțel inoxidabil |
Etichete: Dozator pentru ciocolată 5L, 900011, Bartscher, 900011, диспенсер, шоколад, мармит, подогрев






