0,00MDL
În Stoc
Dublu perete cu protecție împotriva arsurilor, indicator nivel lichid, termostat reglabil 30–100 °C, termostat de siguranță cu buton reset, sistem anti-picurare
| Specificații | |
| Frecvența | 50 Hz |
| Greutate | 5,5 kg |
| Intervalul de temperatură | 30–100 °C |
| Mărimi | d 318 × 640 mm |
| Producător | Caselin, Franța |
| Putere | 2,5 kW |
| Tensiune | 230 W |
| Volum | 30 l |
| Material | Oțel inoxidabil |
Etichete: Fierbator electric 30 lt, inox, CDEC30, Casselin, CDEC30, Incalzitoare apa, Водонагреватель, Водонагреватели




