0,00MDL
Pre-comandă
Moduri de gătit: abur (30–130 °C), abur combinat (30–250 °C), aer cald (30–250 °C)
Control: ecran tactil Sistem de curățare: ConvoClean+ automat
Sisteme integrate: HygieniCare, interfață USB, inel indicator Tricolor, BakePro, TrayTimer, ecoCooking, carte de rețete Ușă glisantă laterală – economisește spațiul din fața cuptorului dedicat gătitului și reduce riscul de accidentări și arsuri
| Specificații | |
| Dimensiuni interioare | 10 x 1/1 GN |
| Frecvența | 50/60 Hz |
| Greutate | 129 kg |
| Mărimi | 966 x 792 x 1058 mm |
| Putere | 19,5 kW |
| Țara de origine | Welbilt, Germania |
| Tensiune | 400 V |
| Material | Oțel inoxidabil |
Etichete: Cuptor cu convecție și aburi, easyTouch 10.10, XS310023P3AAAA, Convotherm, maxxpro eT10.10 ES+DD, Cuptoare cu convecție, Пароконвектомат


