0,00MDL
solicită stoc +37322999031
Cutter 6 l, 09300083, Maxima este echipament profesional Maxima pentru maruntirii, amestecarii si lucrului de prep zilnic.
Modelul este potrivit pentru restaurante, cafenele, bucătării profesionale și lucru zilnic constant în HoReCa.
| Specificații | |
| Greutate | 19 kg |
| Mărimi | 565x365x440 mm |
| Producător | Maxima / Țarile de Jos |
| Putere | 1,8 kW |
| RPM | 1100-2800RPM |
| Tensiune | 220 V |
| Volum | 3,5 l |
| Specificații | Cuțit în formă de S din oțel inoxidabil |
| Material | oțel inoxidabil |
Etichete: Maxima, 09300083, Куттер 6 л, 09300083, Maxima, Cutter 6 l, 09300083, Maxima, Технологическое оборудование>Кулинарные процессоры, Echipament tehnologic bucătărie - Cuttere, HoReCa Moldova





